Recenzie o Cardione

 • Anna
  Pred 2 rokmi som začal mať problémy so srdcom, na pozadí základného ochorenia mi začal stúpať krvný tlak. Beriem veľké množstvo tabletiek na srdce, nechcel som pridávať veľa liekov aj na tlak. Uložené Cardione. Už len 1 tableta večer pomohla stabilizovať tlak na 130/85.
  Cardione
 • Michal
  Kvôli mojej závislosti som získal pretrvávajúcu hypertenziu. Vyfajčil až 35 cigariet denne. Lekár mi odporučil Cardione na podporu ciev. Začal som brať 2 tablety denne a po týždni som cítil, že tlak prestal prudko stúpať.
  Cardione
 • František
  Nadváha mi bráni v pohybe. Z tohto dôvodu mi najmä ráno po zobudení veľmi vyskočí tlak. Stmieva sa mi pred očami, zem mi odchádza spod nôh. Dozvedel som sa o lieku Cardione. Týždeň som pil 2 tablety, začal som si všimnúť, že ráno som sa začal cítiť oveľa lepšie. Kurz som úplne vypil, znížil tlak na normálne hodnoty.
  Cardione
 • Mária
  Moje skoky krvného tlaku začali počas tehotenstva. Po narodení dieťaťa bol tlak neustále vysoký 150/95. Keďže som nedojčila, začala som užívať prírodný prípravok Cardione. Mesačný kurz. Výsledok - tlak sa vrátil do normálu, bolesti hlavy zmizli.
  Cardione
 • Helena
  Nikdy som nevedel, čo je vysoký krvný tlak. Vždy som športoval a viedol aktívny život. Ale po zranení som musel šport opustiť. A začal som mať problémy s cievami a v dôsledku toho aj vysoký krvný tlak. Dlho som hladal liek, skusal som vela liekov, ale len Cardione v tabletkach naozaj nadlho pomohol znizit tlak.
  Cardione
Užívateľské hodnotenie Cardione
4.3
29